Cornelia Hotels, Dr. Buğra Öktem İş Birliği İle ‘Crassula Spa’nın Yanı Sıra “Crassula Health” Ayurvedik Detoks & Anti Aging Merkezi İle Kişiye Özel Uygulamalara Başladı.
Dünyanın en eski Tıp Bilimi olan Ayurveda, binlerce yıldır “Her insanın Benzersiz” olduğu ve herkesin içinde evrenin bir özetini barındırdığını içeren yaşam bilgisi olarak hayatımızda. Pandemi döneminde, önemi daha fazla farkedilen ve tüm dünyada resmi, onaylı en önemli Alternatif Tıp Tedavisi olan Ayurveda ile birlikte vücudumuzdaki yenilenmenin simgesi Detoks & Anti Aging uygulamaları, uzman doktorlar tarafından, bilinçli olarak yönetilmesi gereken tedavilerdir. 
Uykusuzluğunuzun nedeni vitamin eksikliği olabilir
Uykusuzluk pek çok sağlık sorunu başta olmak üzere olumsuz sonuçlara yol açabilecek bir durum. Her ne kadar uykusuzluk konusunda pek çok şey anlatılmış olsa da uykunun önemine dair bilinmeyen bazı gerçekler bulunuyor. HiDoctor Uzman Klinik Psikoloğu Onur Can Dalkılınç bazı vitamin eksikliklerinin uyku sürecini ciddi anlamda etkilediğine dikkat çekiyor.
Sürdürülebilir kilo kaybı koçluğu programı SelenleHafifle Platformu, yağ yakımı odaklı Alkali Beslenme’nin biyokimyası ile Akdeniz Beslenmesi’nin felsefesini buluşturduğu Alkateryan Metodu’nu sunuyor. 
SelenleHafifle Platformu’yla kalıcı kilo kaybına yepyeni bir yaklaşım!
İyi yaşam trendleri doğrultusunda tüketicilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek geliştirdiği ürünlerle pazara yön veren İçim; şeker ilavesiz ve yağsız, yüksek proteinli süt ürünüyle yaz mevsiminin en fit içeceğini sunuyor. 
Yazın En Fit İçeceği: İçim Fit Yüksek Proteinli Süt!
Arzum X Vahaa İle Artık Her Evin Bir Akıllı Bahçesi Var!
Şehrin merkezinde kendi yiyeceğinizi yetiştirmek istemez miydiniz? Teknoloji ve inovasyonu tasarımla birleştirerek hayatımızı kolaylaştıran Arzum, Vahaa iş birliğiyle geliştirdiği yeni ürünü Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe’yi satışa sundu. Türkiye’de bir ilk olan Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe, evinizin her köşesinde topraksız tarım teknolojisiyle taze ve lezzetli yeşillik ve sebze yetiştirme imkânı sunuyor.
Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Babalar Günü’nde Unutulmaz SPA Deneyimleri Sunuyor.
Şehrin Asya mirasından ilham alan ve gün ışığına ev sahipliği yapan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un eşsiz Spa bakımları ve sağlıklı yaşam üyelikleri ile Babalar Günü’nde değerli babanıza unutulmaz deneyimler hediye edin.
Mealkaline ile Lezzetli ve Alkali Ürünler Her Gün Özenle Kapınızda…
Alkali Kalın Sağlıklı Kalın!
Bilimsel beslenme yöntemleri doğrultusunda; alkali ve sağlıklı medikal beslenme paketleri ile juice setleri tasarlayıp üreten Mealkaline; kişiye özel beslenme alternatifleri sunuyor. 7/24 profesyonel diyetisyen desteği sağlayan ve yapılan ilk analizlerin ardından kişiye en uygun paketleri öneren Mealkaline, ödüllü şefler tarafından hazırlanan lezzetleri adrese ulaştırıyor. 
Ramazan süresince değişen öğün saatlerinin yerini, bayramın ilk günü itibariyle tekrar eski beslenme düzeni almaya başlar.
Bayramda Altın Beslenme Önerileri
Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda olan Workinton, hem müşterilerini hem de çalışanlarını kapsayan sürdürülebilir adımlar atmaya devam ediyor. Sürdürülebilirliği kurum içinde de bir kültür olarak yaygınlaştırmak için harekete geçen Workinton, çalışanlarını doğaya duyarlı, sorumlu tercihler yapmaya teşvik etmek için çevreye duyarlı TENCEL™ markası ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında Workinton, çalışanları için çevreye duyarlı TENCEL™ markalı lyocell elyaflarla üretilen gömlekleri tercih etti.
Workinton ve TENCEL™ Ofiste Sürdürülebilir Moda İçin Güçlerini Birleştirdi.
Hızlı tüketim sektörünün dev oyuncusu Hayat’ın yeni markası bitki bazlı Gleen ile: “İyi İz Bırak”
Hayat, ev bakım kategorisindeki bio bazlı yeni temizlik ve hijyen markası Gleen ile doğal içerikli ürünleri tercih eden tüketicilerle buluşuyor. ‘’Yaşama Dost Kal Gleen ile İyi İz Bırak’’ sloganıyla geliştirilen, doğal içeriği ve bitki kökenli yapısıyla hipoalerjenik Gleen, temizlik ve hijyen adına yeni seçenek sunuyor.
Tüp bebek tedavisi, çiftlerin bebek sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek için başvurdukları bir yöntemdir. Gebe kalma olasılığını etkileyen önemli bir faktör de ideal ve sağlıklı kilo aralığında olunmasıdır. Obez veya aşırı kilolu olmak hem erkeklerde hem de kadınlarda çocuk sahibi olma açısından risk oluşturur.
Bilimsel çalışmalara göre doğru beslenmenin, doğurganlığı arttırmaya yardımcı olabileceği saptanmıştır.
Bütüncül tüp bebek tedavisinde doğru beslenme, başarı oranlarını arttırıyor. 
Bize atalarımızdan kalan annelerimizden bizlere geçen mikrobiyotamızdaki bakteriler, şu anda bağırsaklarımızda yaşıyor. Kadınların mikrobiyotası ise erkek mikrobiyotasından çok daha karmaşık ve dinamik bir yapıya sahip. Atalarımızın mikrobiyotasında var olan 4000-5000 çeşit bakteriden, günümüz insanının mikrobiyotasında sadece 300-500 çeşit kaldığını biliyor muydunuz! İşte bu yüzden hastalıkların her gecen gün kat kat arttığını vurgulayan Mikrobiyolog Ali Rıza Akın; mikrobiyotamızdaki bakteriler sayesinde mutluluk hormonunun salgılandığını, hamilelikteki ağız florasında yaşayan bakterilerin çocuklarımızın zekâsını derinden etkilediğini, sağlıklı mikrobiyotanın bizi kanserden koruduğunu; diyabet, depresyon, MS, otizm ile arasındaki derin ilişkiyi insanlığın yeni yeni öğrendiğini söylüyor.
Atalarımızdan miras kalan bağırsaklarımızdaki bakteriler tüm hayatımızı etkiliyor!
Türk damak tadına uygun nitelikli çay ve bitkileri dünyanın çeşitli bölgelerinden özenle toplayan Tea Co yaz aylarında fit kalmak isteyenler için çok özel bir lezzet sunuyor
Yaz Aylarında Fit Kalmak İsteyenlere Özel Bir Çay:
‘My Name Is Lady T.”
info@bestenbeauty.com
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas