Havaların ısınması açık havada daha fazla vakit geçirmek için tünelin sonundaki ışık gibi görünse de eğer alerjik bir bünyeniz varsa bahar mevsimini kaşıntı, göz sulanması, burun akıntısı gibi farklı belirtilerle karşılayabilirsiniz.
Op.Dr. Ahmet Alp
Bahar Mevsimi ve Alerjik Rinit sorunlarını anlattı...
İyi görünmek her zaman önemli olsa da yaz aylarında iyi görünme isteği belirgin ölçüde artar. Özgürce hareket edebilmek, kıyafet tercihlerini kaygılardan uzak yapabilmek; daha iyi bir bedene kavuşma ve daha öz güvenli seçimler yapabilme isteği göz önünde bulundurulduğunda yaza mümkün olduğunca eksiksiz hazırlanmak hem kadınlar hem de erkekler için öncelik haline gelebilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Sandıkcı’ya yaza hazırlanırken en çok tercih edilen estetik ameliyatları sorduk.
Yaza Hazırlanırken  En Çok Tercih Edilen Estetik Ameliyatlar
Markanızın kısaca hikayesini ve geldiği noktada yatırımlarınız ile büyüklüğünüzü anlatır mısınız?

Uriage Fransız bir dermo kozmetik markasıdır. Markanın ortaya çıkışı Fransız Alp’lerinden çıkan bir kaynağın keşfedilmesi ile başlıyor. Suyun keşfinden sonra, kaynağın bulunduğu bölgede bir Termal Merkez kuruluyor. Bu Termal Merkezi 6 aydan büyük bebeklerde dahil olmak üzere yılda 4500 hasta ziyaret ediyor. 2000 yıllık ve 75 metre yükseklikten akan şifalı su, dermatoloji, romatoloji, KBB, post kanser gibi alanlarda, hastalıkların tedavisinde yardımcı olarak kullanılıyor. Koruyucu, iyileştirici, nemlendirici ve izotonik özelllikleri olan termal su, ürünlerin içerisinde belli konsantrasyonlarda kullanılıyor. Bu termal suyun en önemli özelliği, litrede 11 gr mineral oranı ile piyasadaki en yüksek mineral değere sahip termal su olması.
Fransız Alplerinden çıkan bir kaynağın keşfedilmesiyle ortaya çıkan marka
Te-Ha Kozmetik Eczane Grubu Markaları Müdürü Nazlı Bayar markayla ilgili sorularımızı röportajımızda cevapladı.
info@bestenbeauty.com
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas