Geçtiğimiz yıl L’Oréal Grup olarak bir yenilenme süreci geçirdiniz. Öncelikle bununla başlayalım isterseniz. Bu fikrin çıkış noktasından ve amacından bahseder misiniz? 
Dünyanın lider Tekno-Güzellik şirketlerinden L'Oréal Grup’un La Roche-Posay, CeraVe, Vichy ve SkinCeuticals olmak üzere pazarın en büyük cilt bakım markalarını bünyesinde bulunduran bölümü olarak, geçtiğimiz yıldan itibaren L’Oréal Türkiye Dermatolojik Güzellik adıyla yolumuza devam ediyoruz. Sağlık, içerik odağı, cilde saygılı formülasyonlarımız ile makro trendlere en iyi şekilde yanıt veren marka ve ürün portföyüne sahibiz. 
Op. Dr. ilker Manavbaşı ile Söyleşimiz...
Comeup Marka Direktörü Fatma Kaya ile Söyleşimiz
1. Comeup markası hakkında bilgi vererek spor modasındaki konumuzdan bahseder misiniz?

Comeup olarak aktif spor giyim pazarında faaliyet göstermek üzere 2 yıllık bir ön hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlıkların ardından dikişsiz giyim alanında ürün geliştirme, üretim ve ihracat tecrübesi olan Alper Moda tarafından Nisan 2020’de kurulduk.
Markanızın kısaca hikayesini ve geldiği noktada yatırımlarınız ile büyüklüğünüzü anlatır mısınız?

Uriage Fransız bir dermo kozmetik markasıdır. Markanın ortaya çıkışı Fransız Alp’lerinden çıkan bir kaynağın keşfedilmesi ile başlıyor. Suyun keşfinden sonra, kaynağın bulunduğu bölgede bir Termal Merkez kuruluyor. Bu Termal Merkezi 6 aydan büyük bebeklerde dahil olmak üzere yılda 4500 hasta ziyaret ediyor. 2000 yıllık ve 75 metre yükseklikten akan şifalı su, dermatoloji, romatoloji, KBB, post kanser gibi alanlarda, hastalıkların tedavisinde yardımcı olarak kullanılıyor. Koruyucu, iyileştirici, nemlendirici ve izotonik özelllikleri olan termal su, ürünlerin içerisinde belli konsantrasyonlarda kullanılıyor. Bu termal suyun en önemli özelliği, litrede 11 gr mineral oranı ile piyasadaki en yüksek mineral değere sahip termal su olması.
Fransız Alplerinden çıkan bir kaynağın keşfedilmesiyle ortaya çıkan marka
Te-Ha Kozmetik Eczane Grubu Markaları Müdürü Nazlı Bayar markayla ilgili sorularımızı röportajımızda cevapladı.
Victoria Garmashevskaya, İle Söyleşimiz...
Sayın Garmashevskaya, PRJCT 360 projesinin kurucusu ve yapımcısısınız. Bize bu girişimden ayrıntılı olarak bahseder misiniz? Benzersizliği nedir?
PRJCT 360 birçok yönden benzersizdir. Arkasındaki ekip, en tanınmış uluslararası sanatçılardan oluşuyor ve uzun yıllara dayanan profesyonel deneyimlere sahip sanatçılardan oluşuyor. Projenin performansının her detayı - koreografiden senaryoya ve sanatçıların gömleğindeki düğmenin rengine kadar - kendi içinde benzersizdir. 
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas
info@bestenbeauty.com