Et Ala” markası Sosisin Alası olarak Ar-Ge süresinin 3 yıl satış süresinin de 6 ay olan içeriğinde NİŞASTA, LİKİT FÜME ve RENKLENDİRİCİ bulunmayan yenilenebilir kuzu bağırsaklarına doldurulmuş %100 dana sosislerle tanıştırmak istiyoruz.
Et Ala Sosisin Alası...
Kültür, sanat, lezzet ve iyi yaşamın şehirdeki yeni merkezi Fişekhane’de sağlıklı yaşamı odağına alanlar için bölgenin ilk ekolojik pazarı açıldı.  Yerli üretim ve bilinçli tüketim anlayışıyla doğal ve taze lezzetleri çiftlikten sofralara getiren Datça Murat Çiftliği, İstanbul’un farklı lokasyonlarında hayata geçirdiği organik ve ekolojik pazarlara bir yenisini daha ekledi. Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 ile 20.00 saatleri arasında Fişekhane’de kurulacak olan Fişekhane Ekolojik Pazar by Datça Murat Çiftliği; üretici hikayeleri, lezzetli atıştırmalıklar, ekolojik yaşamı destekleyen atölyeler, workshop etkinlikleri, alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşiler, tiyatro, sinema, sergiler ve çeşitli müzik dinletileriyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.  
Datça Murat Çiftliği İş Birliği İle Fişekhane Ekolojik Pazar Açıldı
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas
info@bestenbeauty.com