Moncler Pour Femme And Moncler Pour Homme
1952’de Alplerde Başlayan Hikayede Yeni Bir Bölüm
Paris, 5 Ekim 2021 - Bugün Moncler, markanın ilk kokuları olan Moncler Pour Femme ve Moncler Pour Homme duyular için gerçek bir keşif yolculuğuna işaret eden iki parfümü piyasaya sürüyor. Kimyaları ve hikayeleri ile iç içe olan her iki kreasyon da doğa, keşif ve keşfin cesur bir sinerjisini yansıtıyor.
Hermès Plein Air
Açık havada olmanın dayanılmaz hafifliği “Hermès, 1920'lerde kadınları cesaretlendirmeye başlamıştı. Hermès’in yöneticisi Émile Hermès, dört kızının zamana ayak uydurabilmesi için yaşam tarzlarını gözlemleyerek onlara doğru ekipmanları sağlayan giysiler yarattı. Kadınların doğa sporlarına katılabileceği, seyahat edebileceği, araba kullanabileceği ve hatta uçak bile uçurabileceği kıyafetler tasarladı. Hermès Plein Air de tamamen bu yaklaşımla doğru orantılı olarak üretildi. Kadınların özgürce doğal güzelliklerini ortaya çıkarabilmeleri için..." — Pierre-Alexis Dumas, artistic director of Hermès.
İhtişamın Zarafetle Buluşması: Emporio Armani
Ünlü İtalyan markası Emporio Armani’nin yeni modeli, çarpıcı şıklığı ve şık detaylarıyla Anneler Günü için benzersiz bir hediye alternatifi oluyor. 
Bu ürün serisi, Valmont'un imza niteliğindeki teknik uzmanlığıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlarken cildin ışıltısını yeniden icat edecek İsviçre doğasının bir konsantresi olarak tasarlandı.
Parlak Bir Fikir!
Luminosity bir selfie rötuşunun cilt bakımı versiyonu olarak adlandırılabilir!
Yüz İçin Guinot Sun Logic Age Sun – Anti-Aging Sun Cream Face SPF30 50ml
Yüz İçin Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi – Yüksek Koruma SPF 30.

UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya, Eşit bir bronzluk sağlanmasına, güneş ışınlarının sebep olabileceği lekelerin görünümünü azaltmaya; cildin korunmasına, yüz, boyun ve dekolte gibi hassas bölgeleri UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak için yardımcı olur.
Hassas Ciltler İçin Önemli Fransız Markası
info@bestenbeauty.com
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas